Nowoczesne maski do nurkowania TUSA

Podstawowe komplety do nurkowania, dostępne w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie dobierać jednocześnie wykwalifikowani nurkowie, jak i amatorzy. Każdy z takich zestawów jest zaprezentowany, wobec czego nikt nie powinien mieć problemów z wybraniem tego, czego wymaga. Każdy z tych zestawów gwarantuje maksymalne pole spostrzegania pod wodą. Wszystkie modele projektowane są zgodnie z aktualnymi trendami. Znajdą się w nich takie innowacyjne rozwiązania jak: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu a także zawór który zapobiega przedostaniu się do maski wody w czasie zanurzeń. Nad wyraz użyteczny jest też zawór oczyszczający.

Hipoalergiczny silikon z jakiego została zrobiona maska nie wywoła podrażnienia skóry. Silikon jest również materiałem miękkim oraz nadającym się do elastycznego ułożenia, czyli dostosuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący, bo to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować w dowolny sposób. Boczne szyby w maskach TUSA wykonane są w taki sposób, aby zredukować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują świetną widoczność oraz to, że wszystko będzie widać w naturalnych kolorach. Fajka oraz ustnik w zestawach też wykonane są z silikonu. Materiał ten wykonany jest na bazie technik HyperDry Elite Dry Top.

Technika ta odpowiada za utrzymanie suchości nawet w trakcie maksymalnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze od razu go zamknie i dzięki temu woda nie przedostanie się do zewnątrz. Wykonany anatomicznie ustnik gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, wykonaną z miękkich materiałów. Zaawansowana technologia multi – flex daje pewność idealnego przystosowania. Komfortowe kalosze z paskiem z silikonu są zapewnieniem udanego zanurkowania. Całość jest wykonana tak, by w trakcie podróży zajęła mało miejsca. Komplety TUSA najbardziej natomiast znane są z tego, że są nad wyraz ergonomiczne podczas nurkowania.

Opracowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa bardzo dobrze na napęd, wydajność i przenoszenie mocy. W punkcie sprzedaży można również zaopatrzyć się w maska do freedivingu, aby mieć wszystkie gadżety.