Apartament Mechelinki – ekskluzywne wakacje w niewielkiej miejscowości

Apartament Mechelinki gwarantuje ekskluzywne wakacje w małej miejscowości. Komfortowo wyposażone mieszkanie w okolicach Trójmiasta jest zalecane jest dla większej liczby osób, ponieważ może tu zamieszkać nawet sześć osób. Mechelinki należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielem można kontaktować się przez formularz www albo telefonicznie: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Udzielone będą odpowiedzi na wszystkie zapytania o rezerwację. Mieszkanie można wynająć na dłuższy czas, o ile jest taka potrzeba.

Wówczas cennik wyznaczony jest na indywidualnych zasadach. W apartamencie znajdują się: telewizor z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, strefa wypoczynkowa, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, darmowy Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, sporych rozmiarów balkon widokowy. Do wykorzystania pozostaje też zabezpieczony garaż.

Goście przebywający w obiekcie z dziećmi chwalą plac zabaw dla dzieci przy apartamencie oraz to, ze nocleg jest bezpłatny dla pociech do trzeciego roku życia. Każdy z gości może w tym miejscu przyszykować sobie dania, wypić kawę, obejrzeć film lub zrobić przyjemną kąpiel. Można wobec tego poczuć się jak w domu. Na wygodnych łóżkach można będzie wypoczywać po dniu spędzonym na zwiedzaniu. Osoby stawiające na praktyczność cenią możliwość płatności kartą albo internetowo.

Właściciele mieszkania mają świadomość, że aktualnie nad wyraz wiele osób lubi podróżować z psem lub kotem, a więc  w apartament Mechelinki akceptowane są zwierzęta bez dodatkowych opłat. Apartament jest przeznaczony dla osób, które planują odpocząć od wakacyjnego zgiełku. Mieszkanie w Mechelinkach znajduje się blisko Rewy i Gdyni. Jest to więc doskonała alternatywa dla osób, które zamierzają odwiedzić Trójmiasto. Przestronne mieszkanie jest w pełni do wykorzystania przez gości.