Obuwie do tenisa firmy Yonex

Obuwie do tenisa firmy Yonex chwalą zarówno początkujący, jak i wykwalifikowani gracze. W punkcie sprzedaży polskiego dystrybutora dostępne są wszystkie modele, jednocześnie w wersji damskiej, jak i dla panów. Buty zapewniają ergonomię, wykonane są z mocnych tworzyw i są jednocześnie stylowe. Komfortowa podeszwa pozwala na komfort w grze.

Często wybierane są buty Yonex Power Cushion, zapewniające sprawną grę na korcie tenisowym. Buty mają miękkie przystosowanie, a podeszwy zostały w nich zrobione z pianki EVA. Zapewniają idealną amortyzację, a także pozwolą na płynniejsze przenoszenie na kortach. Można je dobierać w dowolnym wzorze. Stabilność oraz jednoczesna wygoda obuwia do tenisa sprawiają, że coraz więcej osób ceni ich atuty i z chęcią zakłada je na korty.

Buty cenione są przez amatorów, jak i wykwalifikowanych tenisistów. Gwarantują szybszą oraz stabilną pracę nóg. Na dodatek, Yonex to marka znana z produkcji licznych akcesoriów, z jakich zadowoleni będą gracze w tenisa i badmintona. Rakiety, odzież, profesjonalne rakiety do tenisa i wiele innych produktów sprawiają, że można zaopatrywać się w pełni, kompletując wszystkie akcesoria, jakie są niezbędne do gry w tenisa lub w badmintona.

Głównie Yonex to marka znana z projektowania ergonomicznych rakiet do tenisa oraz do badmintona. Marka projektuje oraz sprzedaje trzy kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia spory komfort grania oraz maksymalna siła uderzeń. Kolekcja VCORE pozwoli na większą kontrolę gry i ma doskonałą rotację. Mając własną preferowaną rakietę Yonex lub też kupując ją pierwszy raz – będzie się usatysfakcjonowanym. Parametry rakiety można także omówić z pracownikami sklepu. Każda rakieta scharakteryzowana jest pod kątem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani sportowcy. Oferowane są także kolekcje rakiet do badmintona – Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu.