Zajazd u Hermanów: obiekt idealny na uroczy pobyt na Szlaku Orlich Gniazd

Komfortowe pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów usytuowany w pobliżu zamku Olsztyn zachęcają osoby poznające Szlak Orlich Gniazd do zatrzymania się dokładnie tutaj. Jura Krakowsko – Częstochowska już od wielu lat dobierana jest jako destynacja przez sporo Polaków.

Olsztyn w okolicach Częstochowy jest miejscem najlepszym na piesze albo rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów oferuje pokoje okolice częstochowy dla 19 osób. Są to pokoje na poddaszu, stylowo zarządzane. Wśród 7 pokoi gościnnych każdy jest wystylizowany w innej wybarwieniach. Dla przyjezdnych dostępne są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon i pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy albo czteroosobowe. Można więc przebywać w nich osobiście, z osobą bliską albo z całą rodziną. Ogromnym atutem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, strefa zielona i restauracja. W każdym z pokoi znajduje się łazienka. Goście mogą także skorzystać z nieodpłatnego dostępu do sieci.

Przepiękna lokalizacja powoduje, że osoby, które planują zwiedzać pobliskie, średniowieczne zamki będą to mogły zrobić bez problemu. To również doskonały powód do zaplanowania do tego miejsca podróży biznesowej, ponieważ po roboczym dniu pracowniczym można odpoczywać na łonie natury. Jeżeli ktoś nie chce się zakwaterować w mieście, to Zajazd u Hermanów będzie idealnym wyjściem. Detale każdego przyjazdu wyznaczone są indywidualnie. Obecność przy zamku Olsztyn to najlepsza propozycja dla fanów Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na ruiny zamku w Olsztynie, lecz też na inne zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza pobytami indywidualnymi można decydować się na wyjazd integracyjny, przygotowanie urodzin lub przyszykowanie uroczystości weselnej, komunii, czy chrzcin. To również dobre miejsce pod względem warunków do zaplanowania konferencji lub spotkania biznesowego. Wystarczy zobaczyć zdjęcia obiektu i sprawdzić na witrynie podstawowe informacje, by być zmotywowanym. W Olsztynie można spędzać doskonale czas, korzystając czarem wskazanego zajazdu.